EN İYİ 100 | İLLERE GÖRE EN İYİ 100 | UKD İL LİSTELERİ   TSF WEB SAYFASI   
ANA SAYFA
UKD SORGULAMA
TURNUVA DURUMU
Hesaplanmayı Bekleyenler
Turnuva Askı Listeleri
Sisteme Dahil Edilenler

İTİRAZ BİLDİRİM
İTİRAZ TAKİP

İLLERE GÖRE UKD EN İYİ 100 LİSTESİ 
İl Seçiniz 


Uyarı: UKD İl listeleri, Lisans veritabanındaki kayıtlara göre karşılaştırılarak getirilmektedir. UKD Listesinde TC Kimlik No'ları olmayan sporcular listede görünmemektedir.

SIRAADSOYADUKDLİSANS İLİ
1 SUAT ATALIK 2633 ANKARA
2 FARUK KELER 2357 ANKARA
3 OSMAN KÖSEBAY 2333 ANKARA
4 ALİ EKBER DOĞAN 2289 ANKARA
5 UFUK TUNCER 2286 ANKARA
6 ZEKİ ARI 2285 ANKARA
7 ALİ FERHAT TAMUR 2280 ANKARA
8 CEM KARADAĞ 2278 ANKARA
9 YASİN EMRAH YAĞIZ 2271 ANKARA
10 TAMER TARIK SELBES 2239 ANKARA
11 YİĞİT KILIÇ 2203 ANKARA
12 CENGİZ ÖZDEMİR KELEŞ 2201 ANKARA
13 AKIN ÖKSÜZ 2200 ANKARA
14 OĞUZ METİN 2198 ANKARA
15 ERKİN KARAOKÇU 2192 ANKARA
16 EFE KEREM UZUNOĞLU 2190 ANKARA
17 HULUSİ CİHANGİR 2186 ANKARA
18 AHMET TAYFUN GÜR 2178 ANKARA
19 ARİF ÖZDEN ÖZYILMAZ 2177 ANKARA
20 KAHRAMAN SOBAY 2174 ANKARA
21 AHMET KARAGÖLLÜ 2172 ANKARA
22 FERZAN AZİZOĞLU 2172 ANKARA
23 MUSTAFA SABRİ KOÇAK 2172 ANKARA
24 VASİLEİOS PARGİNOS 2169 ANKARA
25 ZEHRA TOPEL 2169 ANKARA
26 MUSTAFA YAYIK 2168 ANKARA
27 ATİLLA KÖKSAL YÜKSEL 2167 ANKARA
28 EDİZ AKINAL 2166 ANKARA
29 ATAMAN AYDOĞDU 2165 ANKARA
30 ÖMER AFYONCU 2163 ANKARA
31 TOLGA DEMİREL 2161 ANKARA
32 MUSTAFA BERKAY ÖZDÖVER 2159 ANKARA
33 CAN İNCE 2153 ANKARA
34 MUSTAFA YELKEN 2144 ANKARA
35 BURAK SAMLI 2144 ANKARA
36 BÜLENT BİLEN 2143 ANKARA
37 CAN KABADAYI 2141 ANKARA
38 ERŞAN GÖKERMAN 2129 ANKARA
39 SEÇKİN ALTINEL 2128 ANKARA
40 DENİZ CAN BERKÜN 2126 ANKARA
41 BURAK ÖZALP 2121 ANKARA
42 ÖZGÜR AKMAN 2119 ANKARA
43 KAHRAMAN OLGAÇ 2115 ANKARA
44 İLKE BARAN KARACİFTCİ 2112 ANKARA
45 TOLGAY PEKİN 2112 ANKARA
46 CUMALİ ÜNVER 2105 ANKARA
47 ERKMEN AYDOĞDU 2104 ANKARA
48 MUHİTTİN BÜKER 2103 ANKARA
49 ZİYA AHMEDOV 2101 ANKARA
50 MEHMET KIZILKAYA 2092 ANKARA
51 ÖZGE VURAL 2091 ANKARA
52 DEVRİM ALAŞLAR 2090 ANKARA
53 OZAN ÖZDEMİR 2085 ANKARA
54 ÖZDEMİR EFE KUL 2084 ANKARA
55 BERKAN ATMAN 2082 ANKARA
56 EFE CAN TEPE 2073 ANKARA
57 HALİL ŞENTUĞ 2065 ANKARA
58 MEHMET KILIÇ 2058 ANKARA
59 SERDAR SARI 2055 ANKARA
60 FAİK EMRE YAVER 2054 ANKARA
61 GÜN SÜMER 2051 ANKARA
62 İLKİN EGE OKAY 2051 ANKARA
63 KORAY KARTAL 2041 ANKARA
64 HALİL ŞENTUĞ 2037 ANKARA
65 ARDA ERGÖNEN 2033 ANKARA
66 SELEN SOP 2030 ANKARA
67 MUHAMMED TAŞKAYA 2030 ANKARA
68 ERGİN ÇİFTÇİ 2028 ANKARA
69 MEHMET FAHRİ ERCAN 2025 ANKARA
70 SARPER ÖNAL 2022 ANKARA
71 MUSTAFA YILMAZ KARABAYIR 2019 ANKARA
72 ERSİN BAYSAN 2018 ANKARA
73 SERAP KESKİN 2012 ANKARA
74 NİLÜFER ÇINAR ÇORLULU 2005 ANKARA
75 MEHMET DÜZGÜN 2003 ANKARA
76 SİNAN UYGUR 1990 ANKARA
77 ARDA EFE OKAY 1989 ANKARA
78 BEKİRCAN BEDİR 1988 ANKARA
79 KADİR GÖKBERK YAPICI 1987 ANKARA
80 GÖKTAN YILMAZ 1976 ANKARA
81 UFUK SUZAN 1974 ANKARA
82 HÜSEYİN SERTBAY 1973 ANKARA
83 ÖZLEM GENCER 1968 ANKARA
84 HÜSEYİN CAN AĞDELEN 1964 ANKARA
85 NEŞET DALER 1962 ANKARA
86 EKREM TAMKAN 1956 ANKARA
87 ONUR UYGUR 1951 ANKARA
88 KADİR SERT 1946 ANKARA
89 DOĞA BORAN ŞAHİN 1945 ANKARA
90 ERCE SOYLU 1944 ANKARA
91 SERHUN HALUK RAMON 1941 ANKARA
92 MURAT CAN KÜÇÜKDÖĞERLİ 1940 ANKARA
93 SALAH SADAGA 1938 ANKARA
94 ATAKAN ERDEM 1936 ANKARA
95 İLYAS KARAİBRAHİMOĞLU 1934 ANKARA
96 KEREM ÖZCAN 1932 ANKARA
97 BERK BAŞARAN 1931 ANKARA
98 SEDAT KUTLU 1930 ANKARA
99 ULVI ACUNER 1925 ANKARA
100 SEDAT SEVERCAN 1918 ANKARA

TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU 2013